Ara:

Yangın Danışmanı

Yangın danışmanlığı firması size bütün yangın senaryosunu, yangından korunmanın yollarını anlatır, öğretir ve sizi yangından korur. Yangının ne zaman nerde çıkacağı ve ne kadar alanı etkileyip ne tür kayıplara sebep olacağı asla önceden kestirilemez. Bu nedenle en baştan önlem almak şarttır. Binalarda yangın anında müdahaleyi kolaylaştırıcı ekipmanlar bulundurulur ancak, can kayıplarının önüne geçmek için öncelikle yangın merdivenine ihtiyaç vardır. Olay anında kazasız belasız bir şekilde dışarı, yangın merdivenleri kullanılarak çıkılabilir. Bu nedenle yangın merdivenlerinin üretimi profesyonellik ister. Özellikle büyük şehirlerde talebin fazla olmasından dolayı, farklı hizmet kapasiteleriyle faaliyet gösteren yangın merdiveni firmaları ortaya çıkmıştır. Tehlikeli bir acil durum esnasında can ve mal güvenliğini sağlayıp tehlikeyi ekarte etmek için olabildiğince hızlı olmak gerekir ki, bu da firma konusunda ince eleyip sık dokumayı gerektirir. Ucuz yangın merdiveni reklamı yapan firmalara aldanmadan hem kaliteli ve güvenilir hizmet hem de her cebe uygun cazip fiyatlar alabileceğiniz firmamız, yangın merdiveni hizmetini bambaşka boyutlara taşımıştır. 

Yangın merdiveni, binalara uygun ölçülerde üretilir. Binanın büyüklüğü ve kat sayısı, sistemin ebatlarını belirleyen temel noktalardır. Ayrıca, binada ne kadar insan bulunduğu da, ölçüleme açısından gereklidir. Yangın merdivenlerine ulaşım yangın kapılarından sağlandığı için, kişiler kapıdan çıktığı anda kapı kapanır ve içeriyle ilişki kesilir. Bu sayede insanlar, herhangi bir zararlı etkiye maruz kalmadan dışarı çıkar. Yangına müdahale edilme süresi de doğal olarak kısalır. Yangın merdivenleri, amacına uygun şekilde üretildiğinde, yangından zarar görme riskini minimum düzeye indirir. Z tipi ve dairesel olmak üzere iki türü bulunan sistemlerin üretimi firmamız tarafından hem teknik şartnamelere hem de müşteri isteklerine uygun olarak yapılır. Taleplere uygun şekilde hizmet verebilmek için modelleme çalışmasıyla başladığımız yangın merdiveni imalatı sürecimiz, sistemin montajını gerçekleştirip son kontroller yapıldığında bitirilmektedir. Ürünlerimiz, kendi imalatımız olup TSE belgeli şekilde kullanıma sunulur. 

İnsan hayatı için büyük ölçüde önem arz eden yangın merdivenlerinin her türlüsü için bizimle iletişime geçip, güvenlik açısından kalifiye hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Uzun süre, bakım dahi yaptırmadan ilk günkü kalitesiyle kullanabileceğiniz kaliteli yangın merdivenleri, binalarda güvenlik sistemlerinin ilk basamağını oluşturmaktadır. Yangın danışmanlığı hizmeti için 0216 621 98 42 numaralı iletişim numaramızdan arayınız.